Okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną Clip-On

 

Okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną

Coraz częściej stawiamy na praktyczność i funkcjonalność w codziennym życiu. W świecie mody i stylu, równie ważne jest, aby nasi akcesoria spełniały nasze potrzeby, jak również prezentowały się atrakcyjnie. Dlatego też, jeśli nosisz okulary korekcyjne, z pewnością docenisz innowacyjne rozwiązanie, jakie oferują okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną.

W sklepie internetowym okio.pl mamy przyjemność zaprezentować Ci szeroki wybór okularów korekcyjnych z nakładką przeciwsłoneczną, które łączą w sobie doskonałą jakość widzenia z ochroną oczu przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz już nosić dwóch par okularów - korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Wystarczy jedna para, a z naszym bogatym asortymentem z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Korzyści wynikające z nakładek przeciwsłonecznych

1. Wygoda i oszczędność: Tradycyjnie, osoby noszące okulary korekcyjne musiały posiadać oddzielne okulary przeciwsłoneczne lub korzystać z nadmiernie niepraktycznych rozwiązań, takich jak przekładanie soczewek. Nakładki przeciwsłoneczne eliminują tę potrzebę, co jest nie tylko wygodne, ale także oszczędza czas i pieniądze.

2. Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV: Nasze oczy są wrażliwe na promieniowanie UV, a długotrwałe narażenie na słońce może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną oferują pełną ochronę przed promieniowaniem UV, dbając o Twoje oczy.

3. Styl i elegancja: W naszym sklepie internetowym znajdziesz aż 63 różne modele oprawek z nakładkami przeciwsłonecznymi. Oznacza to, że nie tylko zadbasz o swoje zdrowie wzrokowe, ale także będziesz prezentować się modnie i stylowo.

4. Szeroki wybór kształtów i rozmiarów: Każda twarz jest inna, dlatego też oferujemy różnorodność kształtów i rozmiarów nakładek przeciwsłonecznych, abyś mógł znaleźć te, które najlepiej pasują do swojego kształtu twarzy i preferencji.

Wybierz swoje idealne okulary

W okio.pl cenimy Twoje potrzeby i staramy się dostarczyć Ci najwyższej jakości produkty. Nasze okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną są idealnym przykładem tego podejścia. Dostępne u nas nakładki Clip-On to doskonałe połączenie funkcjonalności, ochrony i stylu.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem okularów korekcyjnych z nakładką przeciwsłoneczną, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego okio.pl i przejrzenia naszego bogatego asortymentu. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli, z pewnością znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci cieszyć się doskonałym widzeniem w każdej sytuacji, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Z naszymi okularami korekcyjnymi z nakładką przeciwsłoneczną, możesz cieszyć się pełnym komfortem i ochroną oczu, nie rezygnując z modowego wyglądu. Oszczędzaj miejsce, czas i pieniądze, wybierając rozwiązanie, które zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Przekonaj się sam, jak wiele korzyści niesie za sobą noszenie okularów korekcyjnych z nakładką przeciwsłoneczną dostępnych w naszym sklepie internetowym.

 

TABELA ROZMIARÓW

Większość osób nosi rozmiar M. Bardzo prawdopodobne, że będzie to odpowiedni rozmiar także dla Ciebie. Upewnij się i wykonaj następujące ćwiczenie: przyłóż dłuższą krawędź karty kredytowej do twarzy tak, aby równolegle stykała się ze środkiem Twojego nosa:

measurement1

S - Szerokość szkła 48-52 mm Karta kredytowa wykracza poza obręb oka

measurement2

M - Szerokość szkła 53-55 mm Krawędź karty kredytowej dosięga końca oka

measurement3

L - Szerokość szkła 56-60 mm Krawędź karty kredytowej nie sięga oka

Za rozmiary dziecięce zazwyczaj uznaje się oprawy o szerokościach szkła 38-47 mm