O nas

KIM JESTEŚMY?

Witaj w naszym sklepie internetowym! Jesteśmy firmą o ponad 15-letnim doświadczeniu w branży okulistyczno-optycznej i posiadamy trzy salony stacjonarne na terenie Olsztyna. Nasza firma specjalizuje się w doborze i wykonaniu okularów. Posiadamy własną szlifiernię i wykwalifikowany personel.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w branży oraz z tysięcy okularów, które wykonaliśmy i dziesiątek tysięcy szkieł, które wyszlifowaliśmy dla naszych klientów. Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług, a my zapewnimy Ci najlepszą jakość oraz profesjonalną obsługę.

DLACZEGO POSTANOWILIŚMY POJAWIĆ SIĘ W INTERNECIE?

Postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność na sklep internetowy z kilku powodów. Po pierwsze Internet to doskonałe narzędzie do dotarcia do szerszej grupy potencjalnych klientów, którzy mogą nie mieć dostępu do naszych salonów stacjonarnych. Po drugie, chcemy ciągle się rozwijać i wprowadzać nowe rozwiązania, a sklep internetowy to dla nas kolejny krok w kierunku doskonalenia naszej oferty i obsługi klienta.

Dzięki sklepowi internetowemu możemy dostarczać nasze produkty na terenie całego kraju, a nawet za granicę, co umożliwia nam poszerzenie grona zadowolonych klientów. Nasz sklep internetowy to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają trudności z poruszaniem się lub mają ograniczenia czasowe, co utrudniałoby im skorzystanie z usług naszych salonów stacjonarnych.

Wierzymy, że nasza obecność w Internecie przyczyni się do poprawy jakości obsługi klienta i umożliwi nam dotarcie do jeszcze większej grupy zainteresowanych naszymi produktami i usługami.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Grzegorz
Grzegorz

konsultant merytoryczny: optyk, optometrysta

Anna
Anna

konsultant merytoryczny: lekarz medycyny, specjalista chorób oczu

Kuba
Kuba

doradca klienta

Igor
Igor

doradca klienta

Adam
Adam

specjalista IT


TABELA ROZMIARÓW

Większość osób nosi rozmiar M. Bardzo prawdopodobne, że będzie to odpowiedni rozmiar także dla Ciebie. Upewnij się i wykonaj następujące ćwiczenie: przyłóż dłuższą krawędź karty kredytowej do twarzy tak, aby równolegle stykała się ze środkiem Twojego nosa:

measurement1

S - Szerokość szkła 48-52 mm Karta kredytowa wykracza poza obręb oka

measurement2

M - Szerokość szkła 53-55 mm Krawędź karty kredytowej dosięga końca oka

measurement3

L - Szerokość szkła 56-60 mm Krawędź karty kredytowej nie sięga oka

Za rozmiary dziecięce zazwyczaj uznaje się oprawy o szerokościach szkła 38-47 mm