Filtruj według

Filtruj
Kategorie
Cena
Rozmiar oprawy
Szerokość szkła
więcej... mniej
Długość zausznika
więcej... mniej
Producenci
Materiał frontu
Kolor
więcej... mniej
Kształt
Typ
Rodzaj ramki
Filtruj

Promocje

Okulary Przeciwsłoneczne

Produktów: 271

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to element, po który sięga się zwykle wiosną i latem, gdy słońce drażni w oczy. Niestety wiele osób zapomina, że wzrok wymaga ochrony także jesienią i zimą. W tych okresach promieniowanie ultrafioletowe również może zaszkodzić oczom, powodując wiele nieprzyjemnych skutków.

Czym się wyróżniają okulary przeciwsłoneczne?

Okulary przeciwsłoneczne nie są tylko elementem ozdoby, ale przede wszystkim chroniącym wzrok. Skutecznie chronią wzrok przed działaniem promieni UVA i UVB, które emitowane są o każdej porze roku. Szkła w okularach przeciwsłonecznych mają specjalne filtry oznaczone cyframi 1, 2, 3 lub 4. Te z przedziału 1 – 2 sprawdzą się w pochmurne dni oraz w miejscach, w których słońce mniej operuje. Filtr nr 3 sprawdzi się z kolei do jazdy samochodem, a nr 4 do plażowania oraz wycieczek w góry.

Jakie okulary przeciwsłoneczne oferujemy?

Kupując okulary przeciwsłoneczne, należy uwagę na ich trwałość oraz wysoką jakość. Takie produkty właśnie w naszej ofercie. Nowoczesny wygląd oraz solidne wykonanie zapewniają takie marki, jak Voka, Pablo, Lenny, Linda, Brandon, Simon czy F2F z funkcją Clip On. Są to producenci, którzy proponują ogromny wybór okularów przeciwsłonecznych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Tworzone przez nich produkty cechują się najlepszymi szkłami, oprawami oraz filtrami. Dzięki temu gwarantują bezpieczeństwo i maksymalną ochronę w każdych warunkach. W efekcie sprawdzą się na stokach narciarskich, w trakcie jazdy samochodem, plażowania czy podczas codziennych dni.

Ciekawe kształty i kolory dodatkowo powodują, że takie okulary będą ciekawym dodatkiem garderoby i nigdy nie wyjdą z mody. Renomowane marki do produkcji okularów korzystają ze sprawdzonych, certyfikowanych materiałów, które wyróżniają się również dużą lekkością. Rezultatem są okulary, których praktycznie nie odczuje się na nosie. Takie produkty dodadzą każdemu użytkownikowi pewności, że oczy zyskają maksymalną ochronę, a twarz będzie prezentować się bardzo estetycznie.

TABELA ROZMIARÓW

Większość osób nosi rozmiar M. Bardzo prawdopodobne, że będzie to odpowiedni rozmiar także dla Ciebie. Upewnij się i wykonaj następujące ćwiczenie: przyłóż dłuższą krawędź karty kredytowej do twarzy tak, aby równolegle stykała się ze środkiem Twojego nosa:

measurement1

S - Szerokość szkła 48-52 mm Karta kredytowa wykracza poza obręb oka

measurement2

M - Szerokość szkła 53-55 mm Krawędź karty kredytowej dosięga końca oka

measurement3

L - Szerokość szkła 56-60 mm Krawędź karty kredytowej nie sięga oka

Za rozmiary dziecięce zazwyczaj uznaje się oprawy o szerokościach szkła 38-47 mm